Бренд: TESY
Краток опис: TESY HL-261 V PTC, Калорифер, 1.8KW, 3 керамички PTC греачи расп
Достапност:
Шифра: 64942
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY HL-261 V PTC, Калорифер, 1.8KW, 3 керамички PTC греачи распоредени на 3 страни, Ултра моќна греалка, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1.8 и 1.05KW, Заштита од замрзнување, Сигурносен термостат
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela