Бренд: Teba
Краток опис: Teba TP-35, Котел на пелети за централно греење, Црна боја, 28KW
Достапност:
Шифра: 60478
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Teba TP-35, Котел на пелети за централно греење, Црна боја, 28KW моќност, Целосно електронски систем на контрола со TiEme електроника - вклучени сензори за притисок во преткомора и сензори за проток на воздух, Автоматско палење, 5 нивоа на согорување, Вградена пумпа вентилатор и експанзионен сад, Гусан горилник, Вграден термостат, Влез на котелот 1-3/4 инчи, Работен притисок 1-1.5 бари, 25кг резервоар за пелети, Капацитет на резервоар за вода 21 литри, Топлотна ефикасност 92%, Ниска емисија на јаглерод моноксид (под 200ppm), Конекција за радијатори, 100мм излез за оџак, Идеален за загревање површини до 220м2, Тежина 223кг, Димензии 1205x554x564 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt