Бренд: Pelengic trade
Краток опис: BioEnergy Point, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав
Достапност:
Шифра: 60477

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BioEnergy Point, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 100% бука
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela