Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 5.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Достапност:
Шифра: 68583
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 5.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа, црна боја, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Патентиран сигурносен капак кој спречува случајно отворање, Варијабилна пареа која се сетира, Капацитет за правење 4 кафиња со еден резервоар, Вклучен адаптер за правење 2 кафиња одеднаш, 800W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF