Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal CLIP&CLOSE K3022312, Сад за чување храна, Пластичен, Облик
Достапност:
Шифра: 71683

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal CLIP&CLOSE K3022312, Сад за чување храна, Пластичен, Облик круг, 0.85L
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it