Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal Ingenio K2064514, Силиконска лажица за вртење храна, Боја
Достапност:
Шифра: 71646

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal Ingenio K2064514, Силиконска лажица за вртење храна, Боја Црно Црвена
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it