Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FreshKitchen K0613614, Кујнски нож 13cm, Боја црвено бела
Достапност:
Шифра: 71620

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FreshKitchen K0613614, Кујнски нож 13cm, Боја црвено бела
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt