Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 111882 Универзален Еколошки спреј за чистење микробранови
Достапност:
Шифра: 55043

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 111882 Универзален Еколошки спреј за чистење микробранови печки и кујнска опрема, 500мл, се употребува за чистење на внатрешноста на микробранови печки, чинии, и секакви садови за чување храна, Идеално за чистење остатоци од испарување, дамки од храна, Отстранува и непријатни мириси
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt