Бренд: Xavax
Краток опис: Xavax 110921 Стаклена Даска за сечење во кујна, транспарентна, Д
Достапност:
Шифра: 55030

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xavax 110921 Стаклена Даска за сечење во кујна, транспарентна, Димензии 52 x 30 cm, Отпорна на топлина, изработена од темперно стакло, скоро нескршлива
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it