Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal IB5100E0, Даска за пеглање, PRO ELEGANCE, Висина до 93цм,
Достапност:
Шифра: 73143
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal IB5100E0, Даска за пеглање, PRO ELEGANCE, Висина до 93цм, безбедно лежиште за пеглата, димензии 130 х 47цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt