Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor, уред за мерење на те
Достапност:
Шифра: 73020
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor, уред за мерење на температура и влажност на воздухот, боја бела, LCD , магнетни лепенки за на ѕид, се поврзува со мобилен телефон
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt