Бренд: ST
Краток опис: ST SUPERIOR STEPS 2, Superior Technology, Метални скалила, 2 сте
Достапност:
Шифра: 72353

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SUPERIOR STEPS 2, Superior Technology, Метални скалила, 2 степеници, галванизиран челик, висина 64цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt