Бренд: ST
Краток опис: ST HEPA филтер ИЗЛЕЗЕН Superior technology, за модел ST VCC-8780
Достапност:
Шифра: 72305

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HEPA филтер ИЗЛЕЗЕН Superior technology, за модел ST VCC-8780NB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt