Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8022/04, Кеса за правосмукалка, s-bag, Антиалергентска
Достапност:
Шифра: 69170
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC8022/04, Кеса за правосмукалка, s-bag, Антиалергентска, HEPA 10 ниво на филтрација, 4 кеси, за FC8200 - FC8219, FC8380 - FC8399, FC8400 - FC8499, FC8600 -FC8649, FC9000 - FC9099, FC9100 - FC9199, HR8300 - HR8349, HR8368 - HR8378, HR8500 -HR8599, Tornado bag vacuum cleaners, Volta bag vacuum cleaners,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt