Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCA-VH43, Филтер за правосмукалка, модели без кеси: VCC4
Достапност:
Шифра: 69030
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG VCA-VH43, Филтер за правосмукалка, модели без кеси: VCC4320, VCC4550, VCDC20AH, VCC4470, VCC4790
Напреден Филтер
Тип филтер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt