Бренд: Toyota
Краток опис: TOYOTA Додатоци Jeans серија RS2000, FWK-JEA-R, 3x бобини, водил
Достапност:
Шифра: 67103
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TOYOTA Додатоци Jeans серија RS2000, FWK-JEA-R, 3x бобини, водилка за шиење џинс, jeans supporter, игли 2x #100
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt