Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR Предфилтер K1-05, за употреба со AQUAPHOR MORION DWM-10
Достапност:
Шифра: 73073

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR Предфилтер K1-05, за употреба со AQUAPHOR MORION DWM-101-12-M-S4
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela