Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR PREMIUM, Бокал за филтрирање вода + ГРАТИС 2 филтри, ц
Достапност:
Шифра: 72226

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR PREMIUM, Бокал за филтрирање вода + ГРАТИС 2 филтри, циклама боја, 3.8л капацитет на бокалот, 1.7л капцитет на инката, филтер за 300л вода, тип на филтер B100-5 вклучен во пакетот, антибактериско функционирање, отстранува: xлор, хлороформ и други органски хлор соединенија, талози (рѓа, песок, кал, полен), метали и тешки метали (железо, олово, жива, бакар, алуминиум), феноли и нафтени деривати, лекови, вклучувајќи и хормони и антибиотици, големи бактерии, смалува бигор
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt