Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR B300, Монтажа директно на чешма, Филтер за 1000л вода,
Достапност:
Шифра: 66142

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR B300, Монтажа директно на чешма, Филтер за 1000л вода, 0.3л во минута - брзина на филтрација, антибактериско функционирање, отстранува: xлор, рѓа, пестициди, тешки метали, фенол, нафтени деривати, смалува бигор
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt