Бренд: ST
Краток опис: ST DP-003, Даска за пеглање мини, Памучно платно, дрвена подлога
Достапност:
Шифра: 72865
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST DP-003, Даска за пеглање мини, Памучно платно, дрвена подлога, пластични ногарки, Површина за пеглање 650 х 240мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela