Бренд: ST
Краток опис: ST SUPERIOR DRY FALCON, Superior Technology, Сушара за алишта, 1
Достапност:
Шифра: 72350

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SUPERIOR DRY FALCON, Superior Technology, Сушара за алишта, 130x58 цм површина, 18.8цм должина
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela