Бренд: ST
Краток опис: ST SUPERIOR BOARD MODERATO, Superior Technology, Даска за пеглањ
Достапност:
Шифра: 72347

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SUPERIOR BOARD MODERATO, Superior Technology, Даска за пеглање, моноблок, со Т ногарки, 118x42 цм површина, прилагодлива висина од 70 до 90цм во 7 степени
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela