Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GV9580E0, Парен Генератор, Боја Бело сина, 2600W, регулира
Достапност:
Шифра: 72143
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal GV9580E0, Парен Генератор, Боја Бело сина, 2600W, регулирачка пареа 180г/мин, ударна пареа 600г/мин, 8 бар притисок, време на прво загревање 2 мин,воден канистер 1.9л, Плоча Durilium Airglide Autoclean, 4 програми, Автоматско исклучување, систем против капење, Anticalc систем, комфорно ракување, должина на кабел 1.7м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela