Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV4964E0, Пегла на пареа, Боја синo-бела, 2500W, регулирач
Достапност:
Шифра: 71848
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV4964E0, Пегла на пареа, Боја синo-бела, 2500W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Airglide, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm