Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV1710E0Virtuo, Пегла на пареа, Боја Тиркизна, 1800W, 24г
Достапност:
Шифра: 71218
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV1710E0Virtuo, Пегла на пареа, Боја Тиркизна, 1800W, 24г/мин- пареа, ударна пареа 80г/мин,воден канистер 200 мл, комфорно ракување, нелеплива плоча, самочистење, должина на кабел 1,9м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela