Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC1436/20, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, 2000W, регули
Достапност:
Шифра: 70891
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC1436/20, Пегла на пареа, Боја Сино Бела, 2000W, регулирачка пареа 25г/мин, ударна пареа 100г/мин, Anti-Calc, Drip stop system, Spray, Нелеплива подлога, вертикално пеглање, функција за самочистење, удобна рачка, 220мл резервоар за вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela