Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC9642/60, Парен Генератор, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2
Достапност:
Шифра: 69454
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC9642/60, Парен Генератор, Боја Кафеава, OptimalTemp, 2400W, мах. 7.2 bar притисок, ударна пареа 490г/мин, регулирачка пареа 145г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), T-ionicGlide плоча, 1.8л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Тип На пареа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt