Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje SIH 2600 GC, Пегла на Пареа, Сиво-Црна боја, јачина:2600
Достапност:
Шифра: 68733
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje SIH 2600 GC, Пегла на Пареа, Сиво-Црна боја, јачина:2600 W, Индикатор на работа: Индикатор за работа, Подлога на пеглата: Керамика Cheramic Coating, Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min, Испуштање на пареа одеднаш: 100 g/min, Волумен на резервоарот за вода: 0,35 Литри, Долевање на вода во текот на пеглањето, Систем против собирање на воден каменец, Систем против прокапување, Можност за суво пеглање, Вртење на приклучниот кабел: 360 °, Фин врв за прецизно пеглање, Функција прскање, Функција самочистење, Автоматско исклучување
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela