Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TDA1022000, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Виолетов
Достапност:
Шифра: 67367
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TDA1022000, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Виолетово Бела боја, 2200W, Керамичка palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали и 3 зoни на пеглање, 2Anti calc систем (двојна чистечка функција со самочистење, calc n clean system), Ударна пареа 120гр., Постојана пареа 30гр., Вертикална пареа, Промелива пареа која се сетира по желба, Заштита од течење, Qucik fill голем отвор за ставање вода, 300мл резервоар за вода , 1.9м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela