Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2700CG UltraSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Зе
Достапност:
Шифра: 34936
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SI-2700CG UltraSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Зелено црна боја, Керамичка површина, 2700W моќност, 30гр постојана пареа, 115гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 360мл транспарентен резервоар, 2м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela