Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2400SPL ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Вио
Достапност:
Шифра: 34935
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SI-2400SPL ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Виолетова боја, Керамичка површина, 2400W моќност, 20гр постојана пареа, 120гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 230мл транспарентен резервоар, 1.8м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm