Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2800S ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Темно
Достапност:
Шифра: 34930
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SI-2800S ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Темно сина боја, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, Керамичка површина, 2800W моќност, 40гр постојана пареа, 140гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 360мл транспарентен резервоар, 2м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm