Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY GS 203 Rust, Дигитална Вага за мерење телесна теж
Достапност:
Шифра: 72575
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY GS 203 Rust, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, голем осветлен ЛЦД Дисплеј, градуација 100гр, површина за стоење 30x29цм, капацитет 150кг, автоматско исклучување, вклучување со стапнување, супер тенка само 19мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela