Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal PP1060V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Црна, Ста
Достапност:
Шифра: 71278
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal PP1060V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Црна, Стаклена, Капацитет од 100г - 150кг, Автоматски Старт/Стоп, Дигитален дисплеј, Батерија lithium 3V CR 2032
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela