Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal PP3020V1, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Сива, Ста
Достапност:
Шифра: 71275
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal PP3020V1, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Сива, Стаклена, Капацитет од 100г - 160кг,Автоматски Старт/Стоп, Меморија на 4 профили, Автоматска меморија на профил, Меморија на последно мерење, Батерија 2 LR03
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela