Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY GS 201 SODA, Дигитална Вага за мерење телесна теж
Достапност:
Шифра: 68863
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY GS 201 SODA, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, бела со апликација линии, голем ЛЦД Дисплеј, градуација 100гр, површина за стоење 30x29цм, капацитет 150кг, автоматско исклучување, вклучување со стапнување, супер тенка само 19мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela