Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY GS 11, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од
Достапност:
Шифра: 68858
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY GS 11, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, транспарентна, голем ЛЦД Дисплеј, градуација 100гр, површина за стоење 30x30цм, капацитет 150кг, автоматско исклучување, вклучување со стапнување
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela