Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje OT 180 GW, Вага за мерење телесна тежина, Црно-Бела боја
Достапност:
Шифра: 65523
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje OT 180 GW, Вага за мерење телесна тежина, Црно-Бела боја, Максимална тежина: 180 кг, Мерење на телесните маснотии, Мерење на телесните течности, Број на корисници: 12, Ultra Slim дизајн,Градација (степенување): 100 g
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela