Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Опсег на тежина: 5 kg – 150
Достапност:
Шифра: 12357
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Опсег на тежина: 5 kg – 150 kg, Mерка: килограми, поундс (променливи), Отстапка при мерење до: 50 g, Kомпатибилност: Bluetooth 4.0, Работна температура: 0℃ - 40℃, Батерија: 4x AAA batteries, Kомпатибилност со уреди на Android 4.4. и нагоре и iOS 8.0 и нагоре
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela