Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E880E, Безжична машинка за брада, за сите типови брада,
Достапност:
Шифра: 68132
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BaByliss E880E, Безжична машинка за брада, за сите типови брада, ЛЦД Дисплеј, Водоотпорна, Професионални Wtech сечила 34мм, Флексибилна глава со вдвижење од 33 степени, Самоподмачкување, 3Д Електрохемиско острење, CMS движење на сечилата, Вграден додаток со 48 позиции, Екстремно прецизна со прилагодување на должина на кратење од 0.2мм, Два додатоци за бричење 0.4 до 5мм и од 5.4 до 10мм, Жичана или безжична работа, 60мин автономна работа, Брзо полнење, база за полнење и чување
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG