Бренд: Philips
Краток опис: Philips S7940/16, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, SHAVER7000
Достапност:
Шифра: 33287
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips S7940/16, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, SHAVER7000, суво и мокро бричење, безжична, глава што се движи во 5 правци, Тример, Индикатор за полнење, Индикатор за чистење, Bluetooth апликација, Battery Type: Li-ion, целосно полнење за 1 час, 50мин бричење со едно полнење
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG