Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Роти
Достапност:
Шифра: 71853
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt