Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp f
Достапност:
Шифра: 71528
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SC1997/00, Lumea Advanced IPL, Боја Белa, 250 000 lamp flashes, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, додаток за тело и лице, UV филтер, адаптер 24V / 1500mA,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela