Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети,
Достапност:
Шифра: 71320
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP1048F0, Депилатор, Боја Бела-портокалова, 24 пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Пинцета со светло, Четкичка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela