Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2832F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подви
Достапност:
Шифра: 71317
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP2832F0, Депилатор, Боја Црно-Розево, 24 пинцети, подвижна глава, Ротациони дискови, Депилација на влакна дури до 0,5мм, чистење на главата под вода, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela