Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HL 70, Безжичен депилатор 3 во 1, депилација - ек
Достапност:
Шифра: 68923
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY HL 70, Безжичен депилатор 3 во 1, депилација - ексфолијација - бричење, 42 хипоалергени дискови, 2 брзини, интегрирано ЛЕД светло, wet & dry употреба, водоотпорен, индикатор за полнење, брзо полнење, може да работи и со кабел, вклучени торбича за носење и четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt