Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss G851E, Безжичен Депилатор 3 во 1 Wet & Dry (депилирање,
Достапност:
Шифра: 66892
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss G851E, Безжичен Депилатор 3 во 1 Wet & Dry (депилирање, бричење и бикини тример), 22 дискови, 1900 вртежи во минута, 700 акции во секунда, автономна работа 40мин, Вградено светло, депилација на најмали влакна, 2 брзини - прва за тело, втора за нозе, Главата се вади и се мие, Масирачки дел на главата за полесна депилација, четка за чистење, протекционо капаче, футрола, литиумска батерија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela