Бренд: ST
Краток опис: ST HS-F220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Кера
Достапност:
Шифра: 72371
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HS-F220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки, PTC загревачки елемент, 220 степени максимална температура, 40W, Опција за заклучување на плочките, Систем против прегревање, Индикатор за вклучено/исклучено
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt