Бренд: ST
Краток опис: ST HC-Z300P, Superior Technology, Фигаро за коса, розева боја, У
Достапност:
Шифра: 70998
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HC-Z300P, Superior Technology, Фигаро за коса, розева боја, Ултра брз PTC греач, 180 степени, дијаметар на виткање 19мм, Моќност 25W, Хромирани плочки, идеален за сите типови коса
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt