Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HS 40, Пегла за коса, црна боја, керамички плочки
Достапност:
Шифра: 68925
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY HS 40, Пегла за коса, црна боја, керамички плочки со обложување од турмалин, температура до 220 степени, ЛЕД индикатори за нивото на температура, брзо загревање, автоматско исклучување, заклучување, 40W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt